Sadzonki dalii - oferta sklep.cebulekwiatowe.pl

Dalie to piękne wielobarwne rośliny o dużych okrągłych kwiatostanach, które zachwycają swoim wyglądem w niejednym ogrodzie. Ciekawe mieszanki barw - fioletowo-żółte, czerwono-białe, żółto-czerwone sprawiają, że dalie to jedne z najpopularniejszych kwiatów ozdobnych. Nie wymagają znacznego nakładu pracy, a to sprawia, że każdego roku sięga po nie wiele ogrodników. Sadzonki dalii odnajdziesz na stronie sklep.cebulekwiatowe.pl. Firma od wielu lat zajmuje się sprzedażą różnorodnych sadzonek roślin.
Sadzonki dalii

Kwiaty ogrodowe dalia - czym się charakteryzują?

Dalie to wieloletnie byliny zwane też georginiami. Zachwycają fantazyjnymi kształtami oraz barwami, a przy tym są stosunkowo łatwe w uprawie. Kwitną od czerwca do października, na okres zimy trzeba je natomiast wykopać z ziemi. Nie lubią nadmiernego podlewania, glebę dobrze jest wzbogacić o nawóz mineralny, który odżywi ziemię i sprawi, że dalie będą rosły jeszcze większe. Warto łączyć je z innymi kolorami kwiatów i uprawiać w ciekawych kompozycjach, wówczas osiągnie się najbardziej spektakularny efekt.

Dalia - sadzonki

Sadzonki dalii otrzymać można w bardzo korzystnych cenach. W sklep.cebulekwiatowe.pl dostępny jest szeroki wybór barw oraz odmian dalii - z pewnością znajdziesz takie, które będą odpowiadały Ci najbardziej. Cebulki sadzi się na głębokości 5-10 cm, a sama roślina osiągnąć może wysokość nawet 90 cm. Rośliny lubią słoneczne stanowiska, co pomaga im w lepszym wzroście. Wybierając propozycje dostępne na stronie internetowej, stawiasz na zdrowe sadzonki, co gwarantuje doskonały wygląd roślin.

Gdzie kupić cebulki dalii?

Wiele osób, które planują pracę w swoim ogrodzie, zastanawia się, gdzie kupić sadzonki roślin. Często wybieraną opcją są zakupy w sklepach dom-ogród, nie mamy wówczas pewności co do jakości samych sadzonek. Jeżeli chcesz być pewien, że są zdrowie i nie zagrażają im żadne choroby, wybierz doświadczony sklep, który od lat specjalizuje się w uprawie i sprzedaży sadzonek - sklep.cebulekwiatowe.pl. Pracownicy doradzą Ci, jakie wybrać, biorąc pod uwagę ukształtowanie Twojego ogrodu.